שיחת משתמש:Kaplan

מתוך ויקי עמותת המקור

ניסוי בתבניות

פרק זה לוקה בחסר. אתם מוזמנים לתרום לוויקי ולהשלים אותו. ראו פירוט בדף השיחה.

חברותא

או קיי, את התשובה לשאלה ששאלתי בפייסבוק הצלחתי להבין מכאן. השאלה הבאה היא איך מצאת שבית הספר הקים ויקי ומודל. חיפוש גוגלי? איזה? תודה..אורי מוסנזון 06:43, 9 בפברואר 2010 (UTC)

הגעתי למוודל כי הוא מופיע ברשימה הזאת. ומשם הגעתי לויקי.
אגב, אשמח לשים גם קישור לקורס פייתון בויקי שלנו.
נחמד, לא ידעתי שאפשר להגיע כך למודל שלנו. אגב, בניגוד לויקי (שגם ישב על שרת שלי עד שגדל והעברתי אותו) המודל עוד לא תפס. לא השקעתי בו הרבה מאמץ. מסתבר שהרבה פעמים טיב הטכנולוגיה פחות חשוב מהדחיפה שמישהו מחליט לתת לה. אשמח אם תתן קישור לקורס הפייתון. הייתי עושה זאת בעצמי אבל אינני מכיר מספיק טוב את האופן שבו אתם רוצים שהויקי הזה יהיה מאורגן. יש שם גם קורס על ווב, קורס שניתן בשליש הקודם.אורי מוסנזון 06:05, 11 בפברואר 2010 (UTC)
הוספתי לדף מוסדות חינוך

הרצאה על 0AD

האם קיבלת את המצגת שלי על 0AD?י --AvivSharon 17:54, 4 באוגוסט 2010 (UTC)

Home, sweet home

הי קפלן,

הלוגו של הויקי הזה כולל פרסומת לחברת אכסון האתרים sweethome.co.il. אני מניח שזאת הדרך להודות להם על אכסון הויקי הזה. יש לי קצת בעיה עם זה. אני מקווה שהויקי הזה יצמח להיות מקור חשוב לקהילת התוכנה החופשית בארץ. לפרסומת במקום כל כך בולט יש טעם לפגם. אפשר אולי להחליפה בחסות קטנה בתחתית הדף הראשי? עלות אכסון אתר כזה איננה גדולה, אני מניח שאפשר לממן אותה מכספי העמותה או למצוא אלטרנטיבה אחרת. אורי מוסנזון 05:03, 9 באוגוסט 2010 (UTC)