שיחה:Open-Knesset/רעיונות והצעות/בדיקת אפקטיביות תיוג

מתוך ויקי עמותת המקור

סיסמא

לא עובדת לי הכניסה הזו. אפשר לעשות את זה בדף ויקי במקום ASP-מוגן-סיסמא-שעובדת-רק-באקספלונטר? --עירא 22:44, 18 באוגוסט 2009 (UTC)
טעות סיסמא, טופל Kaneti 22:59, 18 באוגוסט 2009 (UTC)


למה שרפוינט למה

חיפשתי משהו שיאפשר לעשות את זה לפחות חלקית בצורה של מסד נתונים ו- DB, שיהיה סט מוגדר ומובנה של תגיות אפשריות ולא טקסט חופשי. לכן ויקי לא מתאים לדעתי
לא יודע לכתוב ASP, יודע לעבוד עם SHAREPOINT. ברור שהיה עדיף משהו יותר גנרי... מבחינת עלות הקמה - זה היה הכי פשוט גם אם לא הכי יעיל Kaneti 22:59, 18 באוגוסט 2009 (UTC)
או, הסיסמא הזו עובדת. המנשק לא הכי מובן אבל נגיד...
השאלה המעניינת היא איך תצבור תיוגים אם כל המתחברים מתחברים באותו היוזר? --עירא 23:03, 18 באוגוסט 2009 (UTC)
אין קשר ישיר, תוסיף תיוג ואז תרשום את השם שלך למטה (קיים שדה לזה). בגרסא החינמית מוגבלים ל-5 יוזרים ולכן השם משתמש המשותף Kaneti 23:17, 18 באוגוסט 2009 (UTC)

תיוג בעד/נגד

האופציה של בעד/נגד/כללי היא קצת בעייתית כרגע. שלא יובן לא נכון, זו אופציה חשובה ביותר, טוב שהיא שם ונזדקק לה מאד בהמשך. אבל לצורך התיוג הניסיוני אני חושש שהיא עלולה לבלבל, כי לא הגדרנו בצורה ברורה מה פירוש "בעד" ו"נגד" בכל חוק. יש נושאים שבהם זה די טריוויאלי (בעד/נגד הפרטה, למשל), אבל ברוב החוקים אני חושב שנצטרך לעשות מיני-דיון נפרד כדי להגדיר האם הם בעד או נגד מדיניות מסוימת.Raviv 11:11, 20 באוגוסט 2009 (UTC)

  • זה בדיוק הרעיון. להתחיל את הדיון הזה. כמה אנשים יתייגו, נראה איפה הם מסכימים ואיפה לא, ונלמד מזה. מעבר לזה, אני חושב שאם התגיות ינוסחו באופן כללי מאוד (בטחון, חינוך) אז לא יהיה אפשר לתייג בעד/נגד אלא רק קשור ל. אם ננסח דברים קונקרטיים (הקמת גדר הפרדה, הגדלת תקציב הבטחון, חיוב כל זרמי החינוך לתכנית ליבה אחידה, העלאת שכר המורים) אז יהיה יחסית פשוט, ובעיקר מאוד אינפורמטיבי - לדעתי, אם נגיד למשתמשים שח"כ אלי ישי וח"כ בנימין נתניהו שניהם פעילים מאוד בתחום 'כלכלה' זה לא תורם הרבה. לעומת זאת מה עמדתם לגבי 'הפרטה', 'העלאת שכר המינימום', 'הגדלת קצבאות הילדים', 'העלאת מיסים' וכו' זה כבר הרבה יותר מעניין... Ofri 11:57, 21 באוגוסט 2009 (UTC)