חולצות

מתוך ויקי עמותת המקור

עמוד זה נוצר במטרה לרכז הזמנה קבוצתית של חולצות פולו. בשלב זה מדובר על חולצות עם לוגו קטן של אובונטו, אך ניתן לארגן גם קבוצות המעוניינות בלוגואים אחרים (אם כי נדרשת כמות מינימלית של מזמינים). לאחר עמידה בכמות המזמינים המינימלית (30 איש), נעבור לשלב גביית התשלום. חלוקת החולצות צפויה להתקיים בכנס אוגוסט פינגווין 2010. מחיר חולצה הינו 60 ש"ח.

רשימת מעוניינים

שם המזמין מידה צבע פולו/טי
ירון שהרבני XL ירוק פולו
דב שמואלי XXL כחול פולו
אורי עידן XL כחול פולו
לאה צחור S סגול חציל פולו
מיכה סילבר XXL כחול פולו
עמית אהרונוביץ XXL סגול חציל פולו
אייל לוין L כחול פולו
עמיעד בראלי L כחול טי
משה נחמיאס XXL כחול טי/פולו (מה שיהיה)
אביתר פרקר L ירוק/כחול/לבן (לא משנה) עדיף טי
אורי שבתאי L כחול פולו
ליאור קפלן M כחול פולו
רם און אגמון XXL כחול פולו
רם און אגמון s כחול פולו
... ... ... ...

הצעות מחיר נוכחיות

נכון לעכשיו בקישור הבא מופיעות שתי הצעות, העליונה של יונידרס והשנייה של החנות "פשתן" בכפר סבא, אתם מוזמנים להוסיף הצעות (עדיף בגיליונות חדשים כדי לא לבלבל).

יונידרס

כרגע המחיר המוצע הוא 60 שקלים לחולצה כאשר עם הגדלת הכמות אנו זוכים להנחה, חולצות טי עלולות להוזיל מעט, כמו כן הערכת תכים לרקמה עלולה לארוך זמן מה ואנחנו נאלץ לוותר עליה.

כרגע ההצעה העומדת על הפרק היא הדפסה (הדפסת משי איכותית שלא יורדת תוך שתי כביסות) על חולצת פולו כדי שלא יתווספו לנו עוד פיז'מות בארון כאשר כל צבע מייקר את הגלופה ב־150 שקלים ומוסיף 2 שקלים למחיר החולצה בגין הדפסת הצבע הנוסף.

כמו כן, הצעת המחיר נערכה ללוגואים קטנים יחסית (של אובונטו) שיודפסו על החזה מצד שמאל (לעיני הלובש), לוגואים בגודל דומה ישמרו על המחיר ובמידה שלא אני אתקשר לחנות כדי לברר בכמה ההזמנה תתייקר.