הבדלים בין גרסאות בדף "הפצות ישראליות תמיכה"

מתוך ויקי עמותת המקור
שורה 1: שורה 1:
* [http://shop.affordy.com/ אפורדי] מספקת מחשבים שולחניים ניידים ומערכות מולטימדיה מצויידים במרכיבים איכותיים שעליהם מותקנות תוכנות שעוצבו לענות על הדרישות השכיחות של משתמשי מחשב אישי בעלות של 33% מהעלות של מערכת עם ביצועים דומים מבוססת חלונות ויסטה. משימתנו היא להוביל את שוק משתמשי המחשב האישי שאינו מבוסס על חלונות של מיקרוסופט.אפורדי פעילה בקהילית הלינוקס בישראל. היא מממנת את אובנטו ישראל.
+
* [http://shop.affordy.com/ אפורדי] מספקת מחשבים שולחניים, ניידים ומערכות מולטימדיה המצויידים במרכיבים איכותיים. אפרודי מתקינה ומעצבת תוכנות שנועדו לענות על הדרישות השכיחות של משתמשי מחשב. החסכון בעלות עשוי להגיע עד 70 מעלות של מערכת דומה מבוססת חלונות ויסטה. החברה שמה לה למטרה להוביל את שוק משתמשי המחשב האישי שאינו מבוסס על חלונות של מיקרוסופט. אפורדי פעילה בקהילית הלינוקס בישראל. היא המממנת את אובנטו ישראל.
  
 
* הסניף הישראלי של הפצת הלינוקס [http://www.mandriva.co.il/ מנדריבה] מעניק תמיכה ללקוחות קצה ומאפשר למשתמשים להנות מאחת ההפצות הוותיקות ומכל היתרונות שמערכת הפעלה מודרנית ואיכותית.
 
* הסניף הישראלי של הפצת הלינוקס [http://www.mandriva.co.il/ מנדריבה] מעניק תמיכה ללקוחות קצה ומאפשר למשתמשים להנות מאחת ההפצות הוותיקות ומכל היתרונות שמערכת הפעלה מודרנית ואיכותית.

גרסה מ־16:34, 12 בפברואר 2009

  • אפורדי מספקת מחשבים שולחניים, ניידים ומערכות מולטימדיה המצויידים במרכיבים איכותיים. אפרודי מתקינה ומעצבת תוכנות שנועדו לענות על הדרישות השכיחות של משתמשי מחשב. החסכון בעלות עשוי להגיע עד 70 מעלות של מערכת דומה מבוססת חלונות ויסטה. החברה שמה לה למטרה להוביל את שוק משתמשי המחשב האישי שאינו מבוסס על חלונות של מיקרוסופט. אפורדי פעילה בקהילית הלינוקס בישראל. היא המממנת את אובנטו ישראל.
  • הסניף הישראלי של הפצת הלינוקס מנדריבה מעניק תמיכה ללקוחות קצה ומאפשר למשתמשים להנות מאחת ההפצות הוותיקות ומכל היתרונות שמערכת הפעלה מודרנית ואיכותית.